Процедура розгляду заяви

щодо виявленого факту булінгу в Любимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Реєстрація заяви щодо виявлення факту булінгу (цькування) у журналі реєстрації заяв.
  2. Відповідно до поданої заяви директор у 3-денний строк видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб, створює наказом Комісію з розслідування випадку булінгу.
  3. Директор скликає засідання вказаної комісії.
  4. Комісія із розслідування фактів булінгу розслідує випадок, виносить рішення.
  5. При умові визнання Комісією факту булінгу директор закладу повідомляє про факт уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальну поліцію) та Службу у справах дітей.
  6. Рішення Комісії реєструється у відповідному журналі.
  7. Повідомлення заявника про рішення Комісії щодо факту булінгу впродовж 10 днів).

Алгоритм розгляду випадків булінгу.


Якщо дитина стала свідком булінгу, вона повинна повідомити про це класного керівника та батьків або безпосередньо адміністрацію школи.

Якщо свідком булінгу став педагог або інший працівник школи, то він повинен повідомити керівника закладу незалежно від того, чи поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.

Якщо дитина зазнала булінгу в школі, її батьки звертаються з відповідним письмовим зверненням (заявою) до директора школи. Якщо звернення чи повідомлення усне, то адміністрація школи повинна оформити це повідомлення письмово з позначкою, від кого та коли (дата ,час) отримано повідомлення.

Директор школи фіксує письмове звернення (заяву) у спеціальному журналі та скликає комісію з питань розгляду факту вчинення булінгу.

Якщо ця комісія визнає, що це є булінг, а не одноразовий конфлікт чи сварка, адміністрація закладу зобов’язана терміново (протягом однієї доби) сповістити про цей факт територіальні підрозділи: відділ освіти,культури ,молоді та спорту , підрозділ Служби у справах дітей та уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція).

Кiлькiсть переглядiв: 276

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031