• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія школи

/Files/images/Рисунок1.jpg

У 70-х роках адміністрація радгоспу "Піонер” вирішила збудувати у селі нову школу. Розпочалися підготовчі роботи. Директор радгоспу Шкода Василь Йосипович доклав чимало зусиль для її будівництва. Силами радгоспної будівельної бригади швидкими темпами у 1973 році була збудована триповерхова школа на 560 місць. 26 серпня 1973 року був підписаний акт про здачу школи в експлуатацію. Під час підготовки школи до її відкриття під керівництвом директора школи Карпової Н.М. трудилися всі вчителі, батьки, учні старших класів. Вони заносили і розставляли меблі, вимивали вікна, підлогу. 24 класних кімнати, учительська, піонерська, актовий зал, кухня з сучасним обладнанням, спортивний зал, рівненькі і світлі коридори – все сяяло свіжістю і чистотою. Школа готова була до прийняття дітей. Перше вересня 1973 року було пам’ятним і щасливим днем для усіх жителів Любимівки. /Files/images/Рисунок2.jpgНовозбудована школа широко відкрила свої двері для учнів села. Урочисто і святково пройшло її відкриття. На свято пришли керівники радгоспу, представники району, будівельники, батьки. У 1973 році школа була реорганізована в середню.У школі була створена хороша спортивна база: спортивний зал з необхідним обладнанням, спортивна площадка. Багато сил і праці доклав учитель фізичної культури Ткаченко В.Г. для впорядкування спортивного комплексу. Під його керівництвом учні старших класів розчищали і вирівнювали спортивну площадку, обладнували її спортивними снарядами. Повністю була облаштована їдальня на 120 місць та кухня із сучасним обладнанням. До послуг дітей—медичний кабінет, де вони у будь-який час могли одержати першу допомогу.

У 1976 році було уведено профільне навчання. Учні 9-10 класів вивчали тракторну справу. Був обладнаний спеціальний клас, де діти вивчали теорію. Збудовано приміщення, де виділили бокс для трактора. Тракторну справу викладав спочатку Марчук В.В., а пізніше Пасько С.М. Учні одержували посвідчення тракториста./Files/images/DSCN4940.jpg

Учителі школи приймали активну участь у громадському житті села. Вони були учасниками драматичного гуртка (керівник Таран О.Д.) та сільського хору, яким керувала директор школи Карпова Н.М.

Ансамбль учителів успішно виступав на сцені сільського та районного Будинків культури.

У 1974 році з ініціативи молодої вчительки Ткаченко Ж.Д. у школі розпочалася робота по створенню кімнати бойової і трудової слави. Юними слідопитами було зібрано багато реліквій, документів, фотографій, спогадів колишніх фронтовиків. На відкритті кімнати були присутні ветерани села. Розпочалася робота по розшуку рідних воїнів, які загинули при звільненні Любимівки. Вони стали приїжджати на могилу рідних, щоб поклонитися їй, покласти квіти та вшанувати своїх близьких. Рідні загиблих вдячні учням за те, що вони доглядають могилу, меморіальний комплекс, віддають шану пам’яті. День Перемоги був світлим і хвилюючим святом. До цього дня учні кожного року готували концертну програму. Виступав хор учнів, ансамбль дівчаток і хлопчиків (керівник Тимошенко В.І.). Жоден концерт не відбувався без шкільного "соловейка” – Хімейчука Сашка.

З 2000 року школу очолила Ткаченко Ж.Д. Випускниця нашої школи, перша піонервожата в новій школі, учителька математики, заступник директора з навчально-виховної роботи на цій нелегкій посаді доклала чимало зусиль для того, щоб у цей складний час тримати школу в ідеальному стані. Під її умілим керівництвом кожного року у школі проводиться якісний ремонт, на протязі кожного дня підтримується бездоганний порядок і чистота. У коридорах і класах на вікнах - тюль, багато квітів.

З 01 вересня 2014 року по 01 вересня 2019 року директор школи Лигун Галина Володимирівна.

З 02 вересня 2019 року - директор школи Гергель Альона Сергіївна

На сьогоднішній день у школі працює 23 педагогів. Навчається 158 учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 1795

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031